Anastasia Beverly Hills Contour kit
Na paletkę do konturowania od Anastasia Beverly Hills Contour kit czekałam naprawdę długo. Od roku wzdychałam i zazdrośnie oglądałam paletę u innych brogerek i youtuberek wciąż powstrzymując się przed zakupem. Postawiłam więc ponownie postawić na beauty bay, który oferował paletę w całkiem przyzwoitej cenie bez kosztów dostawy. Dziś przyszła pora, aby podzielić się moją opinią, w związku z czym zapraszam na post.
Anastasia Beverly Hills Contour kit opinie

Anastasia Beverly Hills Contour kit

Wiem, że minęło niewiele czasu od kiedy paletka weszła w moje posiadanie, ale zdążyłam ją już porządnie przetestować. Anastasia Beverly Hills Contour kit jest u mnie od pierwszej połowy sierpnia, czyli w sumie około miesiąca. Może to niedługo, ale pudry z palety lądowały na mojej twarzy prawie codziennie i stosowałam je również na modelkach.

Anastasia Beverly Hills Contour kit – opakowanie

Pudry zamknięte są w kartonowym, solidnym pudełku, które opatrzone jest cienkim kartonem. Ostatnio dość popularny sposób pakowania palet, ale jak widać skuteczny. Niestety paleta ma jeden podstawowy minus: bardzo mocno się rysuje. Już po pierwszym transporcie w torbie Zoevy (btw. kto chce recenzję) była strasznie porysowana. Teraz jest tylko gorzej, jak mi się uda wrzucę dziś zdjęcie w celu zobrazowania zniszczeń. Poza tym jednym minusem, paleta jest lekka, wygodna, a wkłady można dowolnie wymieniać i miksować.
Anastasia Beverly Hills Contour kit blogAnastasia Beverly Hills Contour kit recenzja

Anastasia Beverly Hills Contour kit – kolory

Kontour kit od ABH ma dwie wersje kolorystyczne: medium to dark oraz light to medium, którą właśnie posiadam. W palecie znajduje się sześć pudrów do konturowania twarzy. Trzy odcienie jasne, służące do rozjaśnienia niektórych części twarzy, oraz trzy ciemne służące do konturowania i opalania. W wersji light to medium występują odcienie: Vanilla, Banana, Sand czyli jasny, neutralny puder, żółty odcień świetny pod oczy i ostatni, bardzo delikatny rozświetlacz. W drugim rzędzie jest: Java, Fawn oraz Havana. Pierwszy z nich to najbardziej neutralny odcień z domieszką ciepłoty, ale broń boże pomarańczy, kolejny świetnie nadaje się do konturowania, zaś Havana to przepiękny odcień do pogłębiania konturowania i ocieplania twarzy.
Całość prezentuje się świetnie i jest naprawdę bardzo praktyczna. Mam w palecie swoich trzech ulubieńców: banana, który stosuję najczęściej pod oczy, często z domieszką vanilla; fawn, którym ostatnio namiętnie konturuję policzki oraz havana, niedawodny odcień jeżeli mam ochotę na mocniejsze konturowanie. Po te pudry sięgam najczęściej, choć sand bardzo podoba mi się w wersji delikatnego, dziennego rozświetlacza.

Anastasia Beverly Hills Contour kit recenzja blog Anastasia Beverly Hills Contour kit czy warto kupić

Anastasia Beverly Hills Contour kit – pigmentacja i trwałość

Wszystkie pudry mają bardzo mocny pigment i niezawodną trwałość. Przede wszystkim, co było dla mnie bardzo istotne, pudry nie podkreślają załamań skóry. Dzięki temu przypudrowanie korektora pod oczami nie zwiększa widoczności zmarszczek. Dla mnie to genialna alternatywa dla wszystkich dotychczas używanych przeze mnie pudrów. Co więcej, kolory nie tracą na nasyceniu podczas całego dnia noszenia. Nie zauważyłam też aby był problem z rozcieraniem, blendowaniem i łączeniem z innymi produktami. Są lekkie i choć trochę się osypują w palecie, podczas nakładania to nie jest to problemem podczas aplikacji na twarz.

Anastasia Beverly Hills Contour kit banana

Jak wrażenia, czy i Ty przepadłaś podobnie jak ja kiedyś?