Jak zwykle z poślizgiem, ale jest! Przyszła pora na aktualizację i to z dwóch miesięcy. Wrzesień i październik moje włosy spędziły skrajnie. Jednego miesiąca, używałam totalnie innych kosmetyków niż drugiego. Jeżeli podobnie jak ja, jesteś włosomaniaczką, lubisz dbać o włosy i interesuje Cię ich pielęgnacja, to dzisiejszy post jest dla Ciebie. Dziś zmieniam delikatnie formę aktualizacji, więc mam nadzieję, że przypadnie Ci ona do gustu. Zatem… Zapraszam na post!

blog-o-wlosach

blog-o-wlosach

          We wrześniu muszę przyznać, że włosy miały się całkiem nieźle. Choć dobijało mnie używanie invisibooble, które na szczęście popękały i poszły do śmieci, to poza tym nie miałam na co narzekać. Stosowanie odżywki Nivea Long Repair, bananowej maski do włosów i odrobiny gencjany od czasu do czasu, bardzo moim włosom sprzyja. Zresztą efekty widoczne są na zdjęciach powyżej. Włosy były mega błyszczące, bardzo śliskie i ultra gładkie. Rewelacja, takie włosy lubię najbardziej, prawie jak tafla!
          Pod koniec września odstawiłam odżywkę z Nivei i zastąpiłam ją bezsilikonową odżywką Balea dla brunetek i już widzę, że ten blask jest mniejszy. Choć włosy wciąż są gładkie i śliskie, to połysk nie jest już tak powalający jak jeszcze kilka tygodni temu. Czuję jednak, że są dobrze nawilżone i chociaż we wrześniu nie stosowałam regularnie wcierek, to włosy nie wypadają nagminnie i nawet co nieco urosły!

Aktualna długość: 61,5cm
blog-o-wlosach

          Niestety, moje włosy chyba nigdy nie będą tak grube i gęste jakbym chciała. Mogę próbować wszystkich cudownych sposobów, ale natury nie oszukam, a szkoda! W każdym razie, wracam do regularnego wcierania odżywki z pokrzywy, może w końcu zacznę pić siemię lniane, albo drożdże? Kto wie, w końcu fajnie byłoby do końca roku osiągnąć wymarzoną długość…
          A na koniec mały bonus, włosy w całej okazałości od przodu, ponieważ w moim standardowym kadrze już się nie mieszczą! Nigdy w życiu nie miałam tak długich włosów, więc… cóż, nie mogę się na nie napatrzeć!

blog-o-wlosach

A jak się mają Twoje włosy w tym miesiącu?


PS. Makijaż ze zdjęcia jest na Youtube! [ klik ]