Skarpetki-purederm
Skarpetki złuszczające Purederm, pojawił się ostatnio w Biedronce. Ponieważ dochodzą mnie słuchy, że wiele z Was nie jest w stu procentach przekonana do zakupy skarpetek złuszczających, spieszę aby pomóc Wam podjąć decyzję. Ja te skarpetki kupiłam będąc w lutym na Targach kosmetycznych w Poznaniu i obawiałam się, że już ich nigdzie nie znajdę, ponieważ na próżno szukałam ich w sieci. Na szczęście stosunkowo niedawno znalazłam je w… Hebe, za 19,99 bodajże i oczywiście wróciłam z nimi do domu. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem tych skarpetek, zapraszam na dzisiejszy post!
Skarpetki-purederm
Te same skarpetki pojawiły się dziś w kosmetycznej ofercie Biedronki i do mojego koszyka powędrowały dwie pary na zapas. Dlaczego? Ponieważ są rewelacyjne! Działają tak jak te wszystkie wychwalane od sporego czasu skarpetki za ok 100zł lub nawet więcej. Tutaj mamy dokładnie takie same za… 13,99!! Prawda, że rewelacyjnie?! Uważam, że naprawdę warto się w nie zaopatrzyć ponieważ wszystkie obietnice producenta zostały spełnione! Poniżej pokażę Wam co jest w środku opakowania, a na ostatnim zdjęciu zobaczycie moje stopy po 5 dniach od założenia skarpetek, także jak ktoś nie ma ochoty, to radzę ominąć to zdjęcie.
Skarpetki-purederm
Skarpetki-purederm
Skarpetki-purederm

Moje stopy nie były jakieś tragiczne przed, ale miałam twardą i popękaną skórę w niektórych miejscach, z którymi nie radził sobie pumeks. Poza tym, jeżeli chodzi o stopy jestem leniwa i ograniczam się w ich pielęgnacji do minimum – stąd takie skarpetki to dla mnie świetna sprawa, aby stopy wyglądały zdrowo, świeżo i promiennie (o ile można tak powiedzieć o stopach :D).
Nie mniej jednak efekt wygładzenia utrzymywał się trochę ponad miesiąc, aż stopy wymagały ponownego użycia skarpetek. Uważam, że jak po pewnym czasie regularnie będziemy używać peelingów, masek, i kremów nasze stopy przez dwa miesiące nie będą wymagać większej ingerencji. Więc tak naprawdę kosmetyczka za 14zł, raz na dwa miesiące?! Fantastycznie!
Skarpetki-purederm
          Jeżeli wciąż macie wątpliwości czy kupić te skarpetki, to uważam że naprawdę, NAPRAWDĘ warto! Świetnie zadbają o nasze stopy, wygładzą je, wypielęgnują i sprawią, że będą miękkie i gładkie jak stópki niemowlaczka. Genialna sprawa, na każdą kieszeń! Także jeżeli macie w pobliżu Biedronkę radzę skoczyć po parę dla siebie i sprawdzić, ponieważ w lato chcemy przecież aby nasze stopy wyglądały idealnie!