Kropeczki na paznokciach to moja nieskończona i chyba wieczna miłość. Uwielbiam je w każdej postaci, w każdym kolorze i każdym rozmiarze. Mogłabym je nosić codziennie, do każdego stroju i każdej okazji. Dla mnie to wzór na co dzień, na wyjście, na imprezę. No po prostu kropeczki na moich paznokciach mogą być dzień w dzień! Z pomocą przychodzą mi lakiery, które takie drobinki mają w sobie zatopione i sama nie muszę ich malować. Najlepszym lakierami jakie mam w swojej kolekcji, które zaspokajają moje kropkowe potrzeby to wielkanocna seria Models Own i dziś chciałabym pokazać Wam jeden z lakier z tej serii: Magpie.


Lakierada
Models Own Magpie

Models Own Magpie

Models Own Magpie

Lakierada Models Own Magpie

          Lakier Models Own Magpie jest zamknięty w charakterystycznej dla firmy buteleczce ze średnio szerokim pędzelkiem, który bardzo fajnie rozprowadza lakier i przede wszystkim zatopione w nim różnej wielkości kropeczki, kropki, kropeczusie. Czyli coś co tygrrrryski lubią najbardziej! Bardzo wygodnie aplikuje się lakier, który się nie rozlewa i całkiem nieźle kryje. Dwie warstwy całkowicie zakrywają płytkę paznokcia bez żadnych prześwitów. Drobinki rozchodzą się równomiernie zapewniając, że każda część paznokcia będzie nimi pokryta, zresztą sami zobaczcie na zdjęciach.
          Lakiery Models Own, możemy dostać w kilku drogeriach internetowych za cenę 25zł. Niestety nie udało mi się jeszcze znaleźć ich taniej, ale może kiedyś. Jakbyście gdzieś wyczaili jakąś promocję dajcie znać koniecznie. Wiem, ze dla niektórych cena może wydać się wysoka, ale dostajemy za nią 14ml, czyli całkiem sporą buteleczkę i niezłą jakość. Lakier trzyma się 3-4 dni bez odprysków, właściwie pewnie trzymałby się więcej, ale 4 dni to dla mnie max noszenia jednego koloru.
          Cała seria ma 5 odcieni, z których ja mam trzy i wszystkie noszę co jakiś czas. Wszystkie są piękne i kocham je miłością bezgraniczną! Nie dość, że wyglądają pięknie, to świetnie się trzymają i przyciągają wzrok nie jednej osoby. Cuda!

Models Own Magpie
Models Own Magpie

            Jedynym minusem tych lakierów jest ich cena, ale raz na jakiś czas można sobie poszaleć, a ja i tak każdy kupiłam osobno przy innej okazji, bo nie było ich w magazynie. Warto się nimi zainteresować, bo jak zresztą już wiecie, są świetne, ten kolor, delikatny turkusik pięknie prezentuje się w te słonecznie dni!

          Macie może jakiś lakier z tej serii Models Own?