Dawno temu robiłam post z tagiem 50 faktów o mnie. Pomyślałam sobie, że fajnym pomysłem będzie małe odświeżenie i napisanie 20 przypadkowych faktów o mnie. Sama chętnie czytam takie teksty u moich ulubionych blogerek, więc mam nadzieję, że i u mnie przyjmie się bardzo pozytywnie. Jeżeli jesteś ciekawa, masz ochotę lepiej mnie poznać, to mam nadzieję, że dzisiejszy post zaspokoi Twoją ciekawość. Zapraszam i zachęcam, abyś w komentarzu zostawiła kilka faktów o sobie, miło będzie mi poznać Cię trochę lepiej!
20 przypadkowych faktów o mnie

1. Blogi prowadzę od 13. roku życia, więc siedzę w tym już 13 lat. aGwerblog to moje najbardziej udane, dopracowane i najlepsze dzieło.
2. Kiedyś bardzo nie lubiłam czytać. Szczególnie w szkole podstawowej miałam problem z czytaniem czytanek. Czytanie było dla mnie nieprzyjemne i unikałam tego jak ognia.
3. Teraz nie wyobrażam sobie dnia bez książki. A właściwie, bez e- książek, od których często trudno mnie oderwać. Dlaczego e-czytanie jest fajne pisałam tutaj.
4. Nie cierpię chodzić do dentysty, zawsze jest to dla mnie ogromny stres, dlatego odwlekam to w nieskończoność, czego później zawsze żałuję.
5. Panicznie boję się ciem. Są to dla mnie najbardziej odrażające stworzenia, które można spotkać w letnie wieczory. Okropność!
20 przypadkowych faktów o mnie

6. Nie lubię i nie umiem gotować. Kompletnie mnie do tego nie ciągnie, choć kiedyś myślałam, że jest to coś co lubię, teraz jestem totalnym beztalenciem kulinarnym. 
7. Uwielbiam oglądać programy kulinarne. Top Chef jest jednym z moich ulubionych, a regularnie również oglądam Hell’s Kitchen i zdarza mi się zatrzymać przy Kuchennych Rewolucjach. 
8. Kompletnie nie nadaje się na typową panią domu. Ciężko mi odnaleźć się w tej roli, szczególnie, że bardzo nie lubie traktowania kobiet jak kury domowe.
9. Moja praca magisterska dotyczyła blogów kosmetcznych. Pisałam o wizerunkach kobiet pokazywanych wśród blogerek kosmetycznych i przedstawiałam bliżej zagadnienie blogosfery.
10. Miałam kiedyś dwa szczury. Był to jednak ogromny błąd, bo okazało się, że kompletnie nie nadaje się jako opiekun do takich gryzoni. Na szczęście znalazły inny, szczęśliwy dom.
blog kosmetyczny

11. Nigdy nie interesowałam się za bardzo kosmetykami. Moja kosmetyczka była mała, a półki w łazience świeciły pustkami. Ten blog zmienił wszystko, kosmetyków mam aż nadto! 
12. Jestem bardzo krytyczna wobec siebie. Szczególnie jeżeli chodzi o makijaż. Stawiam sobie poprzeczkę bardzo wysoko i niestety, nie często jestem w stu procentach zadowolona.
13. Blog bardzo dużo zmienił w moim życiu. Odnalazłam pasję, wspaniałych ludzi, zawarłam kilka niesamowitych przyjaźni i nie wyobrażam sobie już bez niego mojej codzienności.
14. Jestem bardzo wrażliwa. Szybko się wzruszam, łatwo jest mnie poruszyć i zdarza mi się przez to płakać na filmach, czy wspominając ważne wydarzenia z mojego życia.
15. Rzadko kupuję biżuterię, to dziwne wiem. Mam kilka swoich ulubionych zestawów i ciężko mi wybrać dla siebie coś nowego, a jak już coś znajdę to potrafię nosić to przez parę lat.

blog kosmetyczny

16. Harry Potter jest książką mojego dzieciństwa (klik) i ciężko mi zrozumieć jak mógł ktoś tego nie czytać. To wynika z tego, jak uwielbiam całą serię książek jak i filmów. Wiem, że ludzie mają inne gusta, ale Harrego Pottera powinien przeczytać każdy!
17. Chciałabym mieć córkę. Coraz częściej myślę o dzieciach i powoli oswajam z myślą, że niedługo mogłabym zostać mamą. Te rozważania nie przerażają mnie już tak, jak kiedyś.
18. Jestem w grupie zagrożenia chorobą nowotworową przez historię choroby w rodzinie. Zarówno babcia, jak i mama miały nowotwór piersi. W związku z tym jestem pod stałą kontrolą lekarską i regularnie robię badania.
19. Aktualnie jestem szczęśliwa. W tym momencie jakim jestem, choć nie jest idealnie i brakuje wielu elementów z mojego obrazka życia idealnego, to póki co jest naprawdę dobrze!
20. Chciałabym coś w życiu osiągnąć, żeby ludzie mnie zapamiętali, albo żebym reprezentowała swoją osobą coś o wielkiej wartości. Chciałabym żeby było to związane z makijażem, więc trzymam kciuki aby się udało.

          Mam nadzieję, że post się podobał  i dowiedziałaś się o mnie czegoś, czego wcześniej nie wiedziałaś. Koniecznie daj mi znać w komentarzu! Może częściej będę zamieszczać coś bardziej osobistego?