Kochani z braku czasu, nadmiaru planów i pomysłów nie wyrabiam się z tym co chcę zrealizować, a pomysłów jest bardzo wiele. Postanowiłam w związku z tym poświęcić tego posta na „rozmowę” z Wami, prośbę o radę i poznanie Waszej opinii.

          Już za niewiele ponad miesiąc minie rok od założenia bloga, w związku z tym, w mojej głowie ostatnio gościło wiele różnych myśli z nim związanym. Zastanawiałam się w jakim kierunku chcę pójść, na czym się najbardziej skupić, czego się chwycić, aby było najlepiej. Wpadło do mojej głowy wiele pomysłów i nowych tematów jakie chciałabym poruszyć w przyszłości i doszłam do wniosku, że nie chcę zamykać się tylko w tematyce kosmetycznej. Owszem jest to obszerny temat, ale chciałabym również poruszać inne zagadnienia, które mnie interesują poza kosmetykami. W tym poście chciałabym Wam zapowiedzieć kilka tematycznych zmian, jakie zajdą na blogu, jako rozszerzenie jego tematyki i chciałabym poznać Wasze zdanie na ten temat.

►  Jak przygotować zdjęcia na bloga przed publikacją?
►  Co to jest barter?
►  Jak regularnie pisać posty?

          Chciałabym wprowadzić posty:
  • Podróżnicze, typu zwiedzanie miasta, jakie miejsca warto odwiedzić, co zobaczyć, gdzie są jakieś ciekawe zabytki, sklepy. Zaczęłabym od Szczecina i mam sporo zdjęć z miejsc, w których byłam i jeszcze mam zamiar być także jest sporo ciekawego materiału do napisania.
  • Kulinarne, ale nie takie zwykłe tylko raczej z przepisami kuchni lekkiej, mniej kalorycznej, zdrowej i szybkiej jako, że ja nie lubię zbyt długo siedzieć w kuchni.
  • Zdrowotnej, tematykę którą już poruszałam rzucania palenia poszerzyć, dodatkowo jak żyć zdrowo, jak dbać o siebie i swoje zdrowie, różne poglądy na zachowanie zdrowia, przepisy na długowieczność i tego typu tematykę.
  • Porady, wszelakie, związane z urodą, sportem, zdrowiem, dekoracją wnętrz i tutaj chciałabym Waszego udziału, gdzie również Wy moglibyście doradzać mi, a nie tylko ja Wam. Mam na myśli poruszanie problematycznych tematów, które wspólnie moglibyśmy rozwiązywać. 
  • Fotograficzne, jeszcze do końca nie wiem na czym miałoby to polegać, ale chciałabym zamieszczać tutaj coś związanego z fotografią, albo moje sesje zdjęciowe, albo techniki fotografowania, których sama chętnie bym się pouczyła.
  • Seriale/książki/filmy, ale bez spojlerowania. Chętnie pisałabym o filmach, serialach które uwielbiam, oglądam lub oglądałam i polecam lub z kolei, które nie przypadły mi do gustu. Sporo tego jest więc bardzo wiele mogłabym na ten temat powiedzieć. Również dotyczy to tematyki książek.
          Jest to dopiero projekt zmian, chciałabym żeby były niektóre dni, które przeznaczam na konkretne tematy, albo każdą grupę realizować raz miesięcznie, jeszcze nie wiem. W każdym razie wciąż chcę pisać o kosmetykach, włosach, paznokciach itd. jednakże nie tylko w okół tego kręci się moje życie, dlatego myślę o czymś więcej. Poza tymi kilkoma kategoriami, mam jeszcze kilka pomysłów, ale póki co te są najbardziej przeze mnie lubiane 😉
          Pytam teraz o Wasze zdanie, co macie ochotę poczytać, czy te nowe działy będą Was interesować i będziecie chętnie je czytać, czy raczej wolicie skupić się na czytaniu tylko o kosmetykach. Dajcie mi znać co myślicie na ten temat 😉